Czarna koronka na paznokciach

Mam nadzieję, że moje ostatnie delikatne ciasteczka podobały Wam się co najmniej tak jak i mi :) Dziś mam równie subtelne zdobienie, ale tym razem w formie koronek na paznokciach.
OLYMPUS DIGITAL CAMERAWzór koronki odbiłam z TEJ TUTAJ płytki do stemplowania z BornPrettyStore. Nie do końca idealnie mi się wszystko odbiło, nadal dopiero ćwiczę się w tej technice zdobienia paznokci, ale generalnie efekt wyszedł chyba całkiem niezły. Wzorek na palcu wskazującym i małym pozostawiłam częściowo pusty, aby nieco przełamać całość. Możecie tego dokonać na 2 sposoby: albo zrobicie stemple w formie „domowych naklejek” o których pisałam Wam np. TUTAJ, a następnie odpowiednio je przytniecie, albo po prostu tą część paznokcia osłaniacie taśmą klejącą i stemplujecie bezpośrednio na paznokieć :)
OLYMPUS DIGITAL CAMERA Dla dodania odrobiny elegancji linię łączenia między koronką a pustym paznokciem pokryłam rzędem perełek. Co myślicie o takiej kombinacji? OLYMPUS DIGITAL CAMERA Gdyby to kogoś interesowało, to do całego zdobienia użyłam tylko 2 lakierów – pierwszy to „Bare It All” z serii Extreme Wear od Sally Hansen oraz czarny lakier do stempli od Essence. Przypominam również, że specjalnie dla Was załatwiłam specjalny kod zniżkowy do sklepu BornPrettyStore.Com – wpisując przy zamówieniu kod DKPX31 otrzymacie 10% zniżki na całe zakupy. Można więc bez wyrzutów sumienia sprawić sobie jakiś Wielkanocny prezencik, zwłaszcza, że wybór olbrzymi, a przesyłka zawsze za free :) OLYMPUS DIGITAL CAMERA

About the Author

PolishCookie

  • super, mam tę płytkę ale tego wzoru jeszcze nie używałam :)