Eleganckie złote paznokcie

Eleganckie dyniowe ciacha zainspirowały mnie do równie eleganckiego zdobienia paznokci. Miało być prosto i szybko, a wyszło.. jak zawsze :) Niedawno kupiłam lampę UV i kilka lakierów hybrydowych, między innymi piękne złotko, stwierdziłam więc, że będzie to idealna okazja do ich przetestowania. Co to dokładnie za lakiery? Już Wam wszystko opowiadam!


stampelki na hybrydach

Ok, zanim przejdziemy do konkretów, muszę przyznać się jeszcze do jednej rzeczy. Jak pewnie zauważyliście, zmieniłam ostatnio kształt paznokci (ciągle się miotam między tymi migdałkami, a kwadratami, sama nie mogę się zdecydować). Niestety jak to czasem bywa, najczęściej narażone na urazy (czyt. najdłuższe) pazurki lubią się łamać :( Ostatnio w nierównej walce z krzesłem straciłam końcówkę środkowego paznokcia, ale szkoda mi było ścinać do zera wszystkie pozostałe. Odświeżyłam więc swoją wiedzę nabytą podczas pracy w salonie i przedłużyłam biedaka żelem budującym z NeoNail. Na pewno perfekcyjnie nie wyszło, ale jak na pierwszy raz od wieeeelu lat uważam, że dramatu nie ma :)

Niestety nie powiem Wam dokładnie co to za lakiery – kupiłam je na niedawnych Targach Kosmetycznych w Gdańsku za jakieś śmieszne grosze (ok. 10 zł/szt.), bo koniecznie, koniecznie, koniecznie chciałam wypróbować moją nową lampę. Stwierdziłam, że będą dobre do nauki, zanim zainwestuję w jakieś porządne marki. Nie wiem czy to był dobry pomysł, bo ten biały lakier potrzebował aż 4 warstw, żeby w miarę znośnie wyglądać (ale i tak nie do końca zadowalająco). Do złotka nie mogę się przyczepić, bo ładnie kryło już po 2 warstwach.

Możecie polecić mi jakiś naprawdę dobry biały lakier hybrydowy? Bo coś czuję, że akurat tego koloru będę często używać :)

zlote hybrydy

Aby nawiązać do eleganckich, ale bardzo naturalistycznych i jesiennych ciasteczek-dyń, zdecydowałam się na wzór z liściastej płytki do stempli od B. Loves Plates (nr B.04). Wzorki odbiłam lakierami do stemplowania z Born Pretty Store (biały i złoty – idealnie pasujący do hybrydki, oba aktualnie w promce za $2,99).

Dajcie znać jak Wam się podoba takie złociste zdobienie, nooo i czekam na polecenia dobrej białej hybrydki! :)

About the Author

PolishCookie