Gradient-ove Love

Dziś taki szybki post, ale za to pełny kolorów i miłości :) Zapraszam na efektowne paznokcie, których wykonanie zajęło mi dosłownie 5 minut! 

wzorki na paznokcie ombre stempelki stempleZdecydowałam się na bazę w kolorze białym oraz jasnoróżowym, którą pokryłam dodatkowo bezbarwnym lakierem z holograficznymi drobinami (tzw. flejksami) – cudownie się mienił w świetle wszystkimi kolorami tęczy!

paznokcie syrenka różowe białe my secret Na to przy użyciu stempelków dodałam słodyczowo-miłosny wzorek (tak wiecie, w temacie mojego weselnego Słodkiego Stołu, który pokazywałam Wam ostatnio). Do jego odbicia użyłam trzech odcieni różu – od najciemniejszego do najjaśniejszego, tworząc efekt gradientowych stempli. Na takiej jasnej bazie bardzo ładnie się odznaczały. Filmik instruktażowy jak stemplować gradientowe wzorki możecie znaleźć na przykład TUTAJ.  Płytkę z tym konkretnym wzorkiem kupicie w internetowym sklepie Born Pretty Store (o TU), a z moim kodem zniżkowym DKPX31 dostaniecie jeszcze 10% zniżki i darmową dostawę. Jak Wam się podoba takie zdobienie? Niby proste, a wygląda bardzo pro, prawda?

paznokcie różowe stemple gradient ombre sally hansen

About the Author

PolishCookie