Księżniczowe paznokcie – malowana Aurora

Parę dni temu pokazywałam Wam księżniczkowe ciasteczka, dzisiaj za to pochwalę się paznokciami tematycznie dobranymi tego motywu :) Przyznaję, nie było to proste zdobienie do wykonania i nie do końca jestem zadowolona z ostatecznego efektu. W końcu zawsze może być lepiej, prawda? Dramatu jednak nie ma, mam nadzieję, że chociaż trochę Wam się spodoba! Inspiracją była dla mnie oczywiście (a może to nie aż tak oczywiste, w końcu paznokcie nie wyszły idealnie) najsłynniejsza chyba księżniczka Disney’a – Aurora z bajki o Śpiącej Królewnie.
KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Wiem, że nie jestem mistrzem w malowaniu twarzy, ale nie martwcie się, ciągle nad tym pracuję :) Tą akurat wykonałam farbkami akrylowymi. Na koniec oczywiście pokryłam całość bezbarwnym top coat’em. Różowy lakier to produkt formy Color Club o idealnie „barbiowym” odcieniu.KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERATu kilka ujęć z etapów powstawania twarzy Aurory. Najpierw bladoróżowa twarz, żółte włosy z późniejszym cieniowaniem i konturami. Na to dodałam rysy twarzy, oczy i usta.KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERAAby było jeszcze bardziej „barbiowo” i słodziaszczo dołożyłam jeszcze brokatowy, różowy topper od Color Club. Co myślicie o takim słodkim zestawieniu?

PS. W ten weekend będę w bardzo „księżniczkowym” nastroju – wybieram się na poszukiwania idealnej sukni ślubnej i pierwsze przymiarki, trzymajcie kciuki! :)
KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

About the Author

PolishCookie

  • Mega słodkie !! :) a gdzie kupujesz lakiery z color club? :>

    • Te akurat dostałam w prazencie od znajomej, ale ostatnio w Color Club obkupiłam sie na targach kosmetycznych w Gdansku :)

  • KwasnyZelek

    Ten różowy z brokatem świetny!

  • trzymam kciuki, niech będzie tak księżniczkowo jak na pazurkach :)