Moje najważniejsze #polishandcakes

Pamiętacie moją serię zdobień inspirowanych przez cudnie dekorowane torty? Pokazywałam Wam je TUTAJ (#polishandcakes na Instagramie). Nie byłabym sobą, gdybym odpuściła sobie zdobienie paznokci inspirowane moim własnym tortem weselnym i o tym właśnie będzie dzisiejszy wpis :)

paznokcie róże malowane

Całe zdobienie, podobnie zresztą jak tort, oparłam na białej, czystej bazie – w tym przypadku był to lakier nr 25 od Wibo Lovely. Na tym ręcznie namalowałam czerwone i różowe różyczki.paznokcie kwiaty

Podobnie jak przy dekoracji tortu wykonując takie zdobienie zaczynam najpierw od największych kwiatów, dodając później pomiędzy mniejsze kwiatuszki oraz listki. Na koniec oczywiście top coat dla zabezpieczenia efektu. Jakieś dziwne kolory mi wyszły na poniższym zdjeciu, ale widać na nim przynajmniej połączenie tortu z pazurkami :)

Co myślicie o takim zdobieniu? Wydaje mi się, że pasowałoby chyba na każdą możliwą okazję – takie eleganckie i klasyczne, ale z drugiej strony odważne i kobiece :)

paznokcie kwiaty

PS. Tak, wiem, rozmazała mi się różyczka, dopiero na zdjęciu z zoomem to zauważyłam :( Ostatnio skończył mi się mój ukochany top coat Seche Vite i nie bardzo miałam gdzie go kupić stacjonarnie, skusiłam się więc na top Diamont Flash od Sally Hansen i ooooo widzicie o mi zrobił….Aha, stemple też rozmazuje :(

About the Author

PolishCookie

  • paznokcie także świetne, nie widzę nic rozmazanego :P

    • Widać, widać, na środkowym palcu smuga przez pół paznokcia, ale dzięki :)

  • Jakbyś nie powiedziała to bym nie zauważyła… Zarówno tort jak i pazurki – przepiękne!

  • Zarówno tort, jak i pazurki są śliczne :) W torcie szczególnie podoba mi się to, że nie ma na górze Pana i Pani młodej, tylko gołąbki – uroczo to wygląda i tak inaczej ;)

    • Dzięki! Właśnie nie chciałam takich nudów, mój tort musiał być nietypowy i tylko mój :) Zwłaszcza, że teraz moje nazwisko to Sójka, dlatego to właśnie ptaszki były głownym motywem przewodnim całego wesela – były na winietkach, menu, na słodkim stole nooo i na torcie oczywiście :)