Niedzielne Cukiereczki #8

Uff zdążyłam! Jak zwykle pół dnia zbierałam się do wrzucenia tego zestawienia i nawet nie zauważyłam, że kończy mi się niedziela :) Na szczęście dostarczam na czas najnowsze Niedzielne Cukiereczki, czyli dziewięć najsłodszych zdjęć, które widziałam w tym tygodniu na Instagramie – zapraszam!

Zaczynamy od ciasteczek – trochę kawaii, trochę wielkanocnych wzorków (te minimalistyczne zajączki są bezbłędne!) a także odrobina słonecznego Meksyku – każdy znajdzie coś dla siebie :)

1. Petite Fille byJJ (www.facebook.com/petitefillebyjj)

2. Baked Ideas (www.bakedideas.com)

3. Petitcakes Perth (www.petitcakes.com.au)

Niedzielne Cukiereczki 08_01

Dalej mam dla Was sporo różnych słodkości. Po pierwsze – pomysł na idealne śniadanie/podwieczorek/deser/kolację/niezobowiązującą przekąskę o każdej porze dnia i nocy :) Po drugie – cuuuuudne makaroniki w kształtach Pusheen Cata. Po trzecie – bardzo wiosenne i owocowe babeczki. Skusicie się?

4. Sprinkled Life (www.instagram.com/sprinkledlife)

5. Dous Dolce (www.facebook.com/DousDolce)

6. TOME (www.instagram.com/tome____)

Niedzielne Cukiereczki 08_02

Pozostajemy w wiosennych klimatach – tym razem macie do wyboru babeczki, tort albo pączuszki – wybór niesamowicie ciężki :)

7. Marguerite Cakes (www.margueritecakes.com.au)

8. Historias Del Ciervo (www.youtube.com/historiasdelciervo)

9. Vickie Liu (www.instagram.com/vickiee_yo)

Niedzielne Cukiereczki 08_03

Mam nadzieję, że ta porcja wybranych przeze mnie Instagramowych zdjęć Wam się podobała, czekam na Wasze opinie w komentarzach! Tradycyjnie każde zdjęcie jest opisane bezpośrednim linkiem do Instagrama, a także do strony internetowej jego autora, szczerze polecam każdego z nich :)

About the Author

PolishCookie