Ptaszkowe paznokcie z piórkami ombre

Pamiętacie moje ostatnie Ciasteczka – Ptaszki? Strasznie mi się spodobały, dlatego mimo, że zrobiłam już do nich ptaszkowe zdobienie paznokci (te ostatnie, tropikalne), to postanowiłam przygotować jeszcze inny wariant – już mniej „naciągany” :) Tym razem postawiłam na kolorowe, wakacyjne piórka ombre!

Gradientowe przejście kolorów zrobiłam w bardzo prosty sposób – wystarczyło jedną połowę wzoru na płytce do stempli pomalować fioletem, a drugą różem. Zdejmując nadmiar lakieru zdrapką wymieszałam lekko kolory, a następnie odbiłam jak zwykły stempel. Przyznajcie sami, że efekt jest cudowny, prawda?

orly scenic route

Do zdobienia wykorzystałam:

  • płytkę do stempli: BP-75 (do kupienia w BornPrettyStore, teraz w promo za 1,59$)
  • przeźroczysty stempel (stąd)

oraz lakiery:

  • fiolet: ORLY #20875 Scenic Route
  • róż: ORLY #20855 Electropop
  • biały:  Wibo Gold Line #17

Ten śliczny fiolet pokazywałam Wam już ostatnio – pochodzi on z nowej kolekcji ORLY – Pacific Coast Highway. Tu na zdjęciach mam dwie warstwy i to zdecydowanie wystarczy do idealnego krycia. Jest to bardzo przyjemny, kremowy lakier i ciągle nie mogę się zdecydować czy jest to bardziej kolor pastelowy czy neonowy – chyba po prostu 2 w 1 :)

Zdobienie jest typowo wakacyjne i baaaaardzo optymistyczne – będę je dumnie nosić cały najbliższy weekend. Wybieram się na konferencję SeeBloggers do Gdyni – kogo jeszcze tam spotkam? Jeśli też będziecie to dajcie znać, musimy się koniecznie ustawić chociaż na „nailfie” :)

stempelki ombre

About the Author

PolishCookie