Polish & Cakes

Przez ostatni rok z hakiem dzielnie oglądaliście moje lepsze i gorsze próby malowania paznokci oraz zdobienia ciasteczek. Nietrudno było zauważyć, że albo paznokcie inspirowały ciacha, albo wzór z ciasteczek lądował na paznokciach. Czasami jednak mam ochotę na różne zdobienia pazurków, do których albo nie mam czasu albo pomysłu albo chęci piec i dekorować ciastek – zazwyczaj takie sierotki odpływały w zapomnienie zaraz po ich zmyciu. Kiedy założyłam sobie (w końcu!) konto na Instagramie (możecie podglądać mnie TUTAJ) to właśnie tam zaczęłam wrzucać te moje odrębne twory. Może kiedyś doczekają się na swoją słodką parę, sama jeszcze nie wiem :)
KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERASzukając inspiracji do zdobień bardzo często przeglądam zdjęcia cudownych tortów – jest to dla mnie dosłownie kopalnia pomysłów! Wiem, że jak już to napisałam, to pewnie znajdzie się teraz cała masa osób, które stwierdzą, że też chcą stamtąd czerpać inspirację i na pewno zrobią to sto razy lepiej ode mnie i ostatecznie nikt o mnie nie będzie pamiętał, ale co tam – w sieci można znaleźć tak dużo różnych znakomitych słodkich kreacji, że naprawdę jest w czym wybierać :)

Dziś chciałam zaprezentować Wam pięć pierwszych zdobień, które powstały w ramach mojej małej Instagramowej serii inspirowanej właśnie tortami – Polish & Cakes ;) Jeśli chcecie być na bieżąco z tym co akurat tam zmaluję i czym się aktualnie inspiruję wystarczy wyszukać #polishandcakes na Insta. Zawsze oznaczam tam twórcę danego wypieku (jeśli tylko uda mi się do niego dotrzeć) – nawet nie macie pojęcia, jakie cuda robią niektóre babeczki na całym świecie :)

Tort: Erica Obrien Cake DesignSłodkie paznokcie

Tort: Charm City CakesKONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Tort: The Clever Little Cupcake Companytort03_02

Tort: MariaVCreativeKONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Tort:  Erica Obrien Cake DesignKONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

About the Author

PolishCookie

  • Ekstra te torty i Twoje odwzorowania na paznokciach cudowne! :)

  • uwielbiam takie pomysłowe / eleganckie torty. to dziełka sztuki :) a Twoje pazurki wyglądają za każdym razem jakby robiła je ta sama osoba która ozdabiała tort – idealne odwzorowanie :)

    • Staram się :) A torty w sieci mogę oglądać godzinami, prawie tyle co paznokcie :p

  • Fajnie, że pokazujesz skąd czerpiesz inspiracje, niestety dużo osób tego nie robi. No i ekstra, że udało Ci się połączyć tak dwie skrajnie różne wydawałoby się pasję :)

    • Akurat na oznaczanie źródeł jestem bardzo wyczulona ;) Strasznie denerwują (i trochę śmieszą) mnie blogerki, które ewidentnie nie tyle nawet że sie inspirują co po prostu próbują skopiować (zazwyczaj marnie) projekty jakiś znanych artystek paznokciowych, udają że to ich pomysł i jeszcze myślą, że ktoś sie ma to nabierze ;) Inspirować sie oczywiście można, korzystac z tutoriali itd ale zawsze moim zdaniem należy podawać kto wpadł na dany pomysł ;)