Polish Candies

Dużo tu u mnie słodkości ostatnio, dziś mam dla Was coś nieco innego, ale wcale nie mniej apetycznego :) Jak już pewnie zauważyliście często zdarza mi się czerpać inspiracje paznokciowe z moich ciasteczek – teraz również zainspirowałam się słodkościami, tym razem jednak nie mojej produkcji :)KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERAChciałam Wam się pochwalić współpracą jaką podjęłam z obłędnie słodką firmą o nazwie Polish Sweets. To taka dosłowna wersja polish cookies czyli polskich ciasteczek i innych słodyczy, które można sobie zamówić za granicą. Wybór mają ogromny, dlatego też miałam ciężki orzech do zgryzienia, jako że w ramach współpracy przygotowałam zdobienie inspirowane ich słodkościami :) Skusiłam się na takie oto dobrocie z kategorii polish candies:
1.6.8Cały wzorek oparłam na ślicznym połączeniu zieleni i fioletu przyprószonych warstwą „cukru” :) Zaczęłam od białej bazy (znowu wróciłam do bieli nr 5 od Lovely, znakomicie mi się ostatnio sprawdzała) i na niej kolorami namalowałam pionowe paseczki. Na zdjęciu wypatrzyłam też małe winogronka, dlatego na serdecznym palcu dodałam odpowiedni wzorek:
KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERAEfekt „cukru” na paznokciach uzyskałam przy pomocy tego ślicznego toppera od Color Club – pięknie się mienił holo drobinkami. Poza serdecznym palcem, gdzie to dałam go bezpośrednio na bazę, „cukier” zastąpił mi tradycyjny top coat, nadając całości piękny połysk i refleksy w słońcu. Podobnie jak w moich niedawnych marchewkowych pazurkach (>KLIK<) do konturów winogron użyłam permanentnego markera do CD.
KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA Co myślicie o takich nietypowych inspiracjach? Ja strasznie się cieszę z takiej współpracy – coś czuję, że na jednym wzorku się nie skończy – trzymajcie kciuki! :)KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

About the Author

PolishCookie

  • super! bardzo ładne kolory i ten topper dużo daje :D

    • Topper jest znakomity do takich „cukrowych” wzorkow :) Ciesze sie ze calosc sie podoba :)

  • bardzo ładne :) te winogronka boskie :)

  • Gocha

    Trafiłam przypadkiem na stronę..chyba będę tu zaglądała częściej :) aż mnie naszło na słodkości

    • Zdecydowanie polecam częstsze odwiedziny – u mnie zawsze jest slodko :)

  • Like it , like it :) No bez kitu fajne. I te winogronka takie ładne :)