W odcieniach jesieni [Dry Brush]

Dziś już na maksa jesienne, ale wcale nie ponure zdobienie :) Dawno już chodził mi po głowie pomysł połączenia obu fajnych technik – metody zwanej „dry brush” oraz stemplowania, ale ten efekt przerósł wszystkie moje oczekiwania! Zreszą sami zobaczcie :)

paznokcie jesienne stempleSamą technikę „dry brush” (czyli dosłownie „suchego pędzelka”) pokazywałam Wam już kiedyś dawno, dawno temu w TYM wpisie. Wtedy użyłam jej do stworzenia na swoich paznokciach motywu drewna, dziś natomiast zastapił mi on wielobarwne, jesienne liście, których już niestety coraz mniej za oknami… Przy tych paznokciach pomalowałam kolorowymi lakierami nieco skośne mazy, które na koniec pokryłam bezbarwnym top coatem dla ich utrwalenia oraz wyrównania płytki paznokcia, przygotowując je do stemplowania.

paznokcie dry brush kolorowe

Do stemplowania użyłam płytki B. Loves Plates numer 04 – Leaves of happiness. Szczerze uwielbiam tą płytkę, wykonałam przy jej pomocy już sporo zdobień (większość widzieliście już pewnie na moim Instagramie). Biały lakier do stempli to ten staruszek od Essence (tak a propos – czy on jeszcze jest w ogóle w sprzedaży? Bo ostatnio nigdzie nie mogę go znaleźć…).


stempelki na paznokcie liście

Jak Wam się podoba takie zdobienie? Przyznam szczerze, że ja jestem oczarowana i aż mam ochotę popróbować z innymi wersjami kolorystycznimi i wzorkami stempli. A może Wy pokusicie się o jakąś wariację moich dzisiejszych pazurków? Dajcie znać w komentarzach! :)

paznokcie listki stempelki

About the Author

PolishCookie

  • Cudowny efekt, gdybym miała podobny wzór na którejś z płytek chętnie bym się pokusiła o plagiat ;) Na razie muszę poprzestać na oglądaniu :)

    • Myślę, że śmiało możesz próbować z innymi wzorkami! Na pewno dobrze sprawdzą się różne kwiatowe i geometryczne :)

  • prześliczne! genialny dry brush :D

  • Świetnie dobrałaś wzór do tego tła, piękne! <3 Teraz mam ogromną ochotę spróbować stworzyć coś podobnego! ^^

    • No to działaj! Koniecznie daj znać jak wyszło :)