Imprezowy Zajączek Wielkanocny – paznokciowy tutorial

Były już zezowate kurczaki, przyszedł czas na imprezowe króliczki :) Dzisiejsze zdobienie jest już drugim zainspirowanym przez moje niedawne wielkanocne ciasteczka. Ostatnio pokazywałam Wam przezabawne kurczaczki które zmalowałam, króliki wcale nie będą nudniejsze!

paznokcie wielkanocne

Jako tła do tego zdobienia użyłam mojego ulubionego ostatnio lakieru Miss Sporty z serii Oh My Gem! nr 003. Jest to cudny fioletowy lakier, w którym zatopionych jest milion drobinek, które cudnie się błyszczą. Nie jest to typowy brokat – nie potrzebuje żadnego kolorowego podkładu – dwie jego warstwy w zupelności wystarczają do pokrycia całego paznokcia bez żadnych prześwitów i smug. Nosiłam go już co najmniej kilka razy i za każdym razem to jak mała impreza na moich paznokciach :)

pazokcie na wielkanoc

zajączek wielkanocny

Tu lakier w nieco innym oświetleniu – trochę lepiej oddaje jego cudny kolor :)

zajączek wielkanocny

Przygotowałam Wam nawet instrukcję wykonania tego wzorku, abyście mogli olśnić wszystkich przy wielkanocnym stole :)

wielkanocne paznokcie

Do wykonania tego Wielkanocnego zdobienia paznokci wykorzystałam biały lakier z cienkim pędzelkiem do zdobień (z Wibo). Namalowalam nim najpierw okrągłą głowę królika (rys. 2), a później sterczące uszy (rys.3).

paznokcie z zajączkiem

Jasnoróżowym lakierem (firmy Editt Cosmetics) dodałam wnętrza uszu królików (rys. 4) oraz noski (rys. 6). Na koniec domalowałam im czarne oczka i naturalnie pokryłam bezbarwnym lakierem dla utrwalenia całości. Aha, gdyby ktoś pytał, to pomysł na takie zające pochodzi STĄD.

paznokcie z królikiem

Co myślicie o takim zdobieniu na zbliżające się święta? Planujecie w tym roku zaskoczyć rodzinkę czymś równie szalonym na paznokciach? A może macie jakieś swoje ulubione wzory na paznokcie wielkanocne?

paznokcie wielkanoc

zajączek wielkanocny

About the Author

PolishCookie

  • lilang-baso

    cudowne króliki! ;)

  • Pumkaska

    Ale swietne!!!

  • Natalia

    Ale uroczę króliczki:D