Odwrócony French – minimalistyczne paznokcie eksperymentalne

Przyznam się Wam, że po ostatnich delikatnych ciasteczkach długo kombinowałam jakie by do nich stworzyć paznokcie. Nie chciałam, aby wzorek był przeładowany – miał być subtelny i minimalistyczny. Wiecie jak to jest – najtrudniej jest zrobić coś prostego, ale eleganckiego :) Mam nadzieję, że te zdobienie spełni te warunki – przedstawiam Wam mój dzisiejszy wynalazek – eksperymentalnego „odwróconego frencha”!

paznokcie minimalistyczne

Bazą do zdobienia był ten piękny nudziak od Sally Hansen (#105 Bare It All) :

paznokcie nude

O ile klasyczny francuski manicure nigdy nie należał do moich ulubionych, to to zdobienie baaardzo mi się spodobało. Niby takie nic, ale mimo wszystko przyciąga wzrok i sprawia, że paznokcie wyglądają tak  hmm ekskluzywnie – ale może to tylko moje wrażenia. Co Wy myślicie?

paznokcie proste

Biały wzorek namalowałam farbką akrylową, którą zabezpieczyłam na koniec bezbarwnym top coatem. Nosząc tego typu zdobienie pamiętajcie o zadbaniu o skórki przy paznokciach – są tu wyjątkowo wyeksponowane.
Co myślicie o takim „odwróconym frenchu”? Mam nadzieję, że podbije serca nie tylko estetycznych minimalistek, ale również szalonych lakieromaniaczek, które czasami szukają czegoś „spokojniejszego” :)

delikatne paznokcie

About the Author

PolishCookie

  • Patrycja Ślesińska

    Gdzie kupiłaś taki świetny pierścionek?