Neonowa Błyskawica

Ach strasznie Was zaniedbuję ostatnio.. Jakoś nie mam kiedy usiąść do pisania nowych postów, mimo, że materiału do pokazania mam aż w nadmiarze, to chyba to słońce tak rozleniwia, co? :) Dziś chciałam pokazać Wam zdobienie, które nosiłam kilka dni temu – bardzo letnie, neonowe i szalone – dla mnie idealne!

Light01 Inspiracją do stworzenia tego mani była…. okładka playlisty (jednej z moich ulubionych) na Spotify (to taki program do słuchania muzyki online). Listę możecie obadać TUTAJ, albo znaleźć ją samemu – nazywa się 80’s Hard Rock :) Za tło do zdobienia posłużył mi neonowo różowy lakier od Wibo Lovely z zeszłorocznej serii Ibiza. Piaskowa faktura nie do końca mi tu pasowała, ale kolor rekompensował wszystko, w sumie wystarczyło pokryć całość top coat’em żeby zniwelować jej efekt. Oczywiście dwa dni po zrobieniu tych paznokci znalazłam w sklepie lakier z nowej serii o identycznym kolorze, tylko bez piaskowej faktury, ale to szczegół :)

Light02 Najpierw na różowej bazie namalowałam czarną farbką akrylową motyw zeberkowych pasków. Kiedyś już pokazywałam Wam jak zmalować idealną zebrę na paznokciach, tylko tam była ona w poziomie, nie tak jak tu w pionie, możecie obejrzeć sobie tą instrukcję TUTAJ (Wow! Aż ciężko mi uwierzyć że to  było już prawie dwa lata temu! Jak ten czas leci…). Na zebrze najpierw białym lakierem namalowałam zarysy błyskawic (biały kolor sprawił, że czerń nie prześwitywała mi później przez żółty lakier), a następnie dałam dwie warstwy żółci (tu akurat firmy Bell nr 803). Na koniec domalowałam jeszcze kontury dla błyskawic – użyłam do tego cieniutkiego pędzelka oraz czarnej farbki. Na koniec oczywiście top coat i moje szalone zdobienie było gotowe! Co myślicie o takim nietypowym połączeniu kolorystyczno-stylistycznym?

Light03

About the Author

PolishCookie

  • Joanna

    Błyskawice wymiatają! :)