Panterka na paznokciach (w towarzystwie zebry)

Uwaga, uwaga! Dziś zapraszam Was do kapsuły czasu! Oto dowód na to, że jestem najgorszą blogerką świata :) Sama nie wierzę ile to miesięcy już minęło od kiedy stworzyłam manicure, który Wam dziś prezentuję – był to październik 2014 roku! Na szczęście odnalazłam go w odmętach archiwum i (z lekkim opóźnieniem) zapraszam na ten szczególny wpis :)

panterka na paznokciach paznokcie zebra

Powód, dla którego mam takie karygodne opóźnienie, jest bardzo prosty – nie mogłam się zabrać za sfotografowanie ciasteczek do kompletu :) Zrobiłam je kilka tygodni po paznokciach, ale za nic nie podobały mi się ich fotki – dopiero teraz z pomocą przyszła mi Malwina, która ostatnio strzela mi piękne zdjęcia na bloga – zresztą sami zobaczycie :)

Cały wzór podpatrzyłam u innej lakieromaniaczki – Sary, która na Instagramie znana jest jako Sruiq. Tak mi się spodobało to zdobienie, że musiałam je odtworzyć również u siebie – oryginalne jej zdjęcie znajdziecie TUTAJ.

Zaczęłam od błękitnej bazy, na której dodałam gąbeczką nieregularne ciapki w kolorze seledynowym:

malowanie paznokci gąbką

Na zielonej części namalowałam czarną farbką akrylową wzór zebry, natomiast na niebieskiej panterkę.

rysunki na paznokciach

Całość ostatecznie prezentowała się tak:

panterka paznokcie

Dobrze wiecie, że uwielbiam takie zwierzęce printy, dlatego jeśli zmieściła mi się i zebra i panterka na paznokciach, to nie mogłam sobie ich odmówić :)

Co myślicie o takich odważnych pazurkach? Bo mi nosiło się je na prawdę fantastyczne! Mam nadzieję, że wybaczycie mi taaaaaki straszny poślizg, ale obiecuję – kiedy zobaczycie ciasteczka sami zrozumiecie :)

paznokcie panterka

About the Author

PolishCookie