Paznokcie wielkanocne [FILM]

Dziś mam dla Was bardzo Wielkanocne zdobienie paznokci – w końcu to już za nieco ponad tydzień, nie ma na co czekać! Wzorek wyszedł bardzo błyszczący (lepiej – HOLObłyszczący!) oraz słodziaszczy do oporu, jak to zwykle zresztą… Przygotowałam również kolejny filmik z instrukcją – koniecznie musicie go zobaczyć :)

Do wykonania tego zdobienia zainspirowała mnie TA grafika Sandry z bloga Mein Lila Park. Za bazę posłużyły mi lakiery ORLY – jasny fiolet (Candy Shop) z ich wcześniejszej kolekcji oraz pudrowy róż (o nazwie Beautifully Bizarre) z najnowszej wiosennej serii – Melrose.

paznokcie wielkanocne

Noooo i to holo! Tamten fiolecik był tylko bazą pod główną atrakcję dnia – pięknie błyszczący lakier z holo brokatem (nazwany Feel the Funk). Dostałam ten (jak również tamten jasnoróżowy) cukiereczek do przetestowania od firmy i wiecie co? Uważam, że jest boski – tak zupełnie obiektywnie :) Zresztą sami widzicie – tu na zdjęciach w świetle dziennym jeszcze aż tak to się rzuca w oczy, ale przy sztucznym oświetleniu mieni się tęczą kolorów. Jedyny problem miałam z jego zmyciem, zdecydowanie polecam pod niego bazę peel off. No i krycie też nie jest idealne, raczej nadaje się jako top na inny lakier (dlatego też ja użyłam zwykłego fioletu jako bazy). Poza tymi dwoma szczegółami jest idealny – więcej info na jego temat znajdziecie na stronie ORLY TUTAJ.

paznokcie na wielkanoc

Ogólnie do wykonania tego zdobienia wykorzystałam:

  • jasny fiolet: ORLY #20866 Beautifully Bizarre
  • fiolet bazowy: ORLY #20845 Candy Shop
  • fiolet holo: ORLY #20868 Feel the Funk
  • róż: Lovely #2 Ibiza
  • Top coat: Seche Vite
  • Farba akrylowa: Nanu-Nana
ORLY melrose feel the funk Beautifully bizarre

A teraz obiecany filmik – strasznie jestem ciekawa Waszych opinii!

PS. Wiecie, że Wasz głos brzmi zupełnie inaczej na nagraniu niż to jak go słyszycie normalnie? Mówię Wam, mega dziwnie się słucha samej siebie :)

Gorąco zachęcam do subskrybowania mojego nowego kanału na YouTubie – mam dla Was jeszcze mnóstwo filmików instruktażowych – szkoda, żeby Was to ominęło :)

Będę wdzięczna za wszelkie opinie na temat filmu czy ewentualne uwagi – pamietajcie, że dopiero zaczynam przygodę z tego typu tutorialami i na pewno muszę się jeszcze wiele nauczyć!

wielkanocne paznokcie

 

About the Author

PolishCookie

  • Lakierowy kuferek

    Te zajączki są urocze *-*