Urocze paznokcie z misiem Kawaii

Podobały Wam się ostatnie misiakowe ciasteczka? Początkowo miałam robić podobne niedźwiadki na paznokciach, ale jak zwykle w ostatniej chwili zmieniła mi się koncepcja. Postanowiłam postawić na coś o wiele słodszego – misia Rilakkuma w japońskim stylu kawaii.

Misiowe paznokcie

Do tego wzoru inspirację zaczerpnęłam oczywiście ze swoich ciasteczek, ale również z cudnych wypieków Amber z bloga SweetAmbs – ta kobietka ma świetne tutoriale i zawsze potrafi wymyślić oryginalne sposoby na dekorację swoich ciasteczek.

Misiowe paznokcie

Aby całe moje zdobienie oddawało przesłodki styl kawaii jako tła użyłam brązowego oraz pastelowo żółtego lakieru. Dodatkowo na wszystkich paznokciach namalowałam małe białe kropeczki – instrukcję malowania idealnych kropkowanych wzorków pokazywałam Wam już TUTAJ.

Misiowe paznokcie

Na pomalowanym na żółto paznokcia palca serdecznego, tym samym brązem namalowałam kontur głowy misia i jego uszy. Pomarańczowym lakierem dodałam małe kropeczki we wnętrzu uszek a białym domalowałam pyszczek.

Misiowe paznokcieCzarnym lakierem domalowałam maleńkie oczka i nosek i mój miś był gotowy. W oryginale imię  “Rilakkuma” oznacza “Bardzo Zrelaksowanego Misia” – znakomicie oddawało ono mój weekendowy stan podczas malowania tych paznokci ;)Misiowe paznokcieMisiowe paznokcie

About the Author

PolishCookie