Wakacyjne zdobienie paznokci

Dziś mam dla Was paznokcie idealne na plażę! To nic, że zaraz koniec wakacji (przynajmniej dla niektórych), ja tam zamierzam się w tym roku jeszcze trochę zrelaksować :) Zainspirowały mnie oczywiście moje ostatnie ciasteczka w stylu marynarskim – to właśnie ich elementy znajdziecie na moimi dzisiejszym mani!

Mam to szczęście, że mieszkam nad morzem i od najbliższej plaży dzieli mnie tylko kilkanaście minut drogi. Powiem Wam, że nie ma nic lepszego niż oglądanie zachodu słońca na plaży, plotkując ze znajomymi i zajadając kiełbaski z grilla! Praktykujemy to nawet po zakończeniu sezonu wakacyjnego, wystarczy ciepły kocyk i dobre towarzystwo. Nie mogłam więc odmówić sobie stworzenia iście plażowych paznokci :)

marynarskie paznokcie 2016

Bazą do tego zdobienia był biały lakier z Wibo, który ostemplowałam zygzakowatym wzorkiem z płytki BP-L 006 (właśnie zauważyłam że jest na nią promo w BornPrettyStore i dorwiecie ją za 2,59$).

paznokcie chevron

Pozostając w fazie ręcznych malowanek wszystkie pozostałe elementy zdobienia zostały stworzone przy użyciu farbek akrylowych oraz cienkich pędzelków. Najpierw namalowałam zarysy kół ratunkowych, muszelek, piłek plażowych oraz kolorowych rozgwiazd – bazowałam oczywiście na zdjęciu moich ostatnich ciasteczek.

wzorki na paznokcie 2016

Pokryłam całość bezbarwnym topem, a następnie dodałam czarne obramowania (również przy pomocy farbki akrylowej). Na koniec druga warstwa top coatu i mani było gotowe! Przyznam szczerze, że było to zdobienie dość pracochłonne, ale zdecydowanie warte swojego efektu!

PS. Pamiętacie moje zeszłoroczne paznokcie marynarskie? Która warsja bardziej Wam się podoba – dzisiejsza czy ta sprzed roku?

paznokcie marynarskie

About the Author

PolishCookie

  • Eliza Ok-W

    świetne ♥