Złote labirynty – najnowsze paznokcie

Dziś prezentuję Wam zdobienie idealne na super krótkie pazurki. Całkiem niedawno na swoich paznokciach nosiłam dość nietypową ozdobę w postaci kolczyków – mogliście je oglądać w tej i w tej wersji. Kiedy już mi się znudziły musiałam niestety zejść z ich długości aż do miejsca, gdzie była dziurka na owe kolczyki. Dlatego też musiałam wymyślić wzorek, który będzie równie dobrze wyglądał zarówno na długich, jak i na krótkich paznokciach.
Jako bazy użyłam tego oto lakieru w kolorze ecru. Z założenia miał on być odcieniem tzw. nude, jednak po pomalowaniu wyszło zupełnie coś innego – ale ja tam nie narzekam, taki też jest całkiem przyjemny.
Całkiem niedawno odkryłam niedużą serię lakierów w metalicznych odcieniach – skusiłam się na złoto, srebro i fiolet – jeszcze pewnie nie raz będę Wam je pokazywać. Do dzisiejszego zdobienia wykorzystałam złoty kolor, którym przy pomocy cienkiego pędzelka namalowałam takie oto kreseczki. Na początku bardziej kojarzyły mi się one z grackimi motywami, jednak im dłużej się im przyglądałam tym bardziej wyglądały mi na jakieś szalone labirynty. A Wam z czym się kojarzy taki wzór?

Aby nie były one zbyt monotonne, przełamałam wzorek akcentem w postaci złotego, okrągłego ćwieka na serdecznym palcu. W zasadzie nie mam nad czym dalej się rozpisywać – powodzenie tego zdobienia opiera się tylko i wyłącznie na umiejętności malowania prostych linii. Zostawiam Was więc z całą masą zdjęć – przyjemnego oglądania!

About the Author

PolishCookie

  • pogubiłam się w tym labiryncie, no… :P
    ale pomysł świetny, jeszcze w kolorze złota! :D

  • A ja myślałam, że to stempelki ;)
    wyszła rewelka!

    • Stempelki niestety rzadko mi wychodzą tak ładnie jak bym tego chciała, zdecydowanie bardziej wolę operować pędzelkiem ;)