Azteckie paznokcie – wersja druga!

Chyba nie macie jeszcze dosyć azteckich wzorków, co? Ostatnie kolorowe zdobienie było mega fajne, ale mam nadzieję, że poznaliście mnie już na tyle, żeby się spodziewać, że na samym odtworzeniu czyjegoś wzorku to ja nie skończę :)KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERAPostanowiłam zrobić małą wariację znanego już Wam wzorku i skupić się tylko na jednym kolorze. Stanęło na odcieniach niebieskości i przyznam się, że chyba nawet bardziej mi się ta wersja podoba :)KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERATechnika wykonania zdobienia jest identyczna jak przy moich poprzednich aztekach (TUTAJ). Najpierw pomalowałam paznokcie białym bazowym lakierem, na to poszły malowane ręcznie paski w trzech odcieniach niebieskiego. Kiedy wszystko wyschło dodałam czarne szczegóły przy pomocy cienkopisu do płyt CD.KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA Użyte lakiery:

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERAKtóra wersja zdobienia bardziej Wam się podoba? Kolorowa czy bardziej stonowana? KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

About the Author

PolishCookie

  • Cienkopis do płyt! W życiu bym o tym nie pomyślała, muszę poszukać takiego z cieniutką końcówką :)
    A zdobienie oczywiście piękne no i w moich ulubionych niebieskościach :D

    • Cieszę się, że Ci się podoba! :) Co do cienkopisów to jest to super opcja, musisz tylko uważać nakładając na nie top coat, bo one lubią się rozmazywać… O tym jak uniknąć rozmazania cienkopisa pisałam tutaj: http://www.polishcookies.pl/flower-power/ jak coś :)

  • naprawdę prześliczne!:)

  • bardzo mi się podobają t azteckie pazurki

  • A mi się bardziej podobają te w niebieskościch, może dlatego że znad morza jestem ;-)