Moje WARSZTATY – kwiaty z papieru jadalnego

Proszę Państwa, co tam się działo! Za mną debiut instruktorski w Akademii Sztuki Cukierniczej – ostatnio miałam przyjemność poprowadzić warsztaty, na których uczyłam jak tworzyć kwiaty z papieru jadalnego. Zapraszam na wybitnie kolorową i baaaaardzo energiczną relację z wydarzenia, a jeśli spodoba Wam się to, co zobaczycie – również na kolejne warsztaty!

kwiaty z papieru jadalnego

Wszystko, co tu dziś zobaczycie jest jadalne oraz stworzone przez uczestniczki warsztatów, które nigdy wcześniej nie pracowały z papierem jadalnym! Dziewczyny były mega zdolne i szybko chłonęły wylewaną przeze mnie wiedzę – wiecie dobrze, że nie trzymam dla siebie żadnych sekretów i chętnie dzielę się moimi eksperymentami. Na warsztatach w Gdyni wcale nie było inaczej :)

roze z papieru jadalnego

Warsztaty trwały ponad 7 godzin – przez ten czas każda z dziewczyn opanowała cztery (4!) różne techniki tworzenia kwiatów z papieru jadalnego. Dało to im świetną bazę do przyszłych projektów, bo teraz będą wiedziały jak pracować z tym materiałem i jak łatwo tworzyć kolejne wariacje kwiatowych dekoracji!

papier jadalny kwiaty warsztaty

papier jadalny warsztaty kwiaty z papieru jadalnego warsztaty kwiaty jadalne

Nawet ja załapałam się na kilka zdjęć :)

Barbara Sojka

papier jadalny kwiaty Na zajęciach panowała lekka atmosfera – dzięki małej grupie mogłam pomóc każdej z dziewczyn i dokładnie pokazać wszystkie tajniki tworzenia tych cudnych dekoracji. Warsztaty okazały się takim sukcesem, że już teraz planujemy kolejne dwie edycje, najbliższa już w maju! Obserwujcie profil Akademii na Facebooku aby nie przegapić terminów szkoleń! Dziewczyny, które założyły Akademię Sztuki Cukierniczej są mega kreatywnymi i sympatycznymi osóbkami, które tworzą cudne torty i słodkie stoły, ale również edukują kolejne pokolenia cukierników – od razu się zaprzyjaźniłyśmy :)

papier jadalny kwiaty

Pamiętajcie, żeby dodać do obserwowanych również moją stronę na Facebooku, aby nie ominęły Was żadne informacje na temat moich przyszłych szkoleń!
polishcookies fb1

A tu widać efekt końcowy warsztatów! Taki kwiatowy, jadalny ogród możecie stworzyć również i Wy – wystarczy zapisać się na kolejne wydarzenie :) Zapraszam serdecznie!

Dajcie znać co myślicie o moim debiucie instruktorskim w Akademii, a dziewczyny z warsztatów – podzielcie się swoimi opiniami w komentarzu! Buziaki!kwiaty z papieru ryżowego

akademia sztuki cukierniczej gdynia

Zdjęcia wykonała Emilia Wronowska.

About the Author

PolishCookie