Śnieżynki na gradiencie – paznokcie zimowe

Z pierwszym dniem grudnia ruszam z zimowo-świątecznymi zdobieniami – to chyba żadne zaskoczenie dla Was :) Na początek mam coś prostego, co wygląda mega efektownie, jest banalnane w wykonaniu i generalnie wywołuje efekt „wow”. Ostatnio poszalałam trochę i zaopatrzyłam się w caaaaałą masę nowych płytek do stempli, w tym cudną zimową płytkę ze wzorkami gwiazdek i choinek. Mimo, że za oknem u mnie śniegu jeszcze nie widać (na szczęście!) to na paznokciach wylądowały już pierwsze śnieżynki :)

image

 

 

image

Jako tło posłużył mi subtelny gradient wykonany standardowo gąbeczką. Postawiłam na dość nietypowe kolory – biały połączyłam z seledynem od Color Club o nazwie Age Of Aquarius.

image

Na tak przygotowaną bazę odbiłam (również nietypowo) czarne gwiazdki. Nadal nie jestem mistrzem stemplowania, ale ze wzorku na wzorek jest chyba coraz lepiej i co najgorsze – zaczynam się w to wciągać, niedługo zbankrutuję na płytkach :)

image

Czegoś mi ciągle w tym zdobieniu brakowało. Zdecydowałam się dodać maleńkie srebrne kropeczki w środkach gwiazdek – dzięki temu całość się nieco rozjaśniła, a srebrne dodatki pięknie mieniły się w słońcu

image

A jak tam u Was świąteczne nastroje? Bez śniegu za oknem i trzaskającego mrozu to jeszcze nie to samo, ale ja i tak już się nastrajam na taki klimat -tylko czekam, kiedy w radiu zaczną grać „Last Christmas” :)

image image

About the Author

PolishCookie

  • Prześliczne śnieżynki :)

  • pięknie :) też już zaczynam myśleć o zimowych zdobieniach :)

    • Ja cały rok czekam na zimowe zdobienia, to na pewno nie będzie moje ostatnie :)

  • Ziiiimnooo! Śnieżynkowe gwiadki śliczne, ale zdecydowanie wolę ja na paznokciach niż na dworze. Ewentualnie przez okno owinięta grubym kocem i z kubkiem gorącego kakao. Wracając jeszcze do Twoich paznokci – super, że dodałaś srebrne kropeczki. Na początku byłam pewna, że to takie małe cyrkonie! :)

    • Właśnie cykonie chciałam dać, dla nie mogłam ich znaleźć, więc zdecydowalam się na taki substytut :) Ale też chyba wyszło nie najgorzej :)